Sanaltur Konsept

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik Sözleşmesi

Hayat Sağlık Hizm.Yat.İşlt.Turz.Taah.Tic.ve San. A.Ş. www.longbeach.com.tr alan adı ve Long Beach Resort Hotel & Spa markası sahibidir

Long Beach Resort Hotel & Spa, bu gizlilik sözleşmesini; kişisel bilgilerin gizliliğine verdiği önemi göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi ile toplanan bilgiler, isim, adres, e-posta adresi, telefon veya faks numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır.

Long Beach Resort Hotel & Spa, bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri bilerek ve isteyerek üçüncü kişilerle paylaşmayacak. Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup bilgilerinizin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır

Bilgileriniz Resmi kurumlar ve yasama yürütme mercileri ile yasal düzenlemeler çerçevesinde paylaşabilir

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.