Online Check-In
İşlemleri
X

Değerli Misafirlerimiz, Değerli Partnerlerimiz,

Long Beach Hotels’in önceliği, siz misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve partnerlerimizin mutluluğu, sağlığı ve güvenliğidir.

Sürecin etkilerini en aza indirmek için üst düzeyde önlemlerle, sizler ve çalışanlarımızın sağlığı için “Pandemi Eylem Planı” uygulanmaktadır.

Long Beach Hotels, Tüm Otoritelerin normalleşme süreciyle ilgili aldığı her türlü kararlar nedeni ile tesis hizmet anlayışında olabilecek tüm değişiklik haklarını saklı tutar.

Tüm yasal zorunluluklar yanında; uzun yıllardır uyguladığımız Enfeksiyon Yayılım Önleme Prosedürünün (POSI Prevention of Spread of Infection), ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin,

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gibi gıda ve su güvenliği prosedürlerinin, risk analizleri ve acil durum eylem planı, prosedür ve talimatların, tüm yeni tedbirlerle birlikte Sizler için uygulanmaya devam etmekte olduğunu mutlulukla paylaşırız.

Covid 19 “Pandemi Eylem Planı” ile ilgili yapılan çalışmalar,
• Tesis genelinde sosyal alanlarda, alışveriş alanlarında, asansörlerde kapasite ve sosyal mesafe planlamaları yapıldı.
• Tüm personellerin ISO 22000, ISO 9001 kalite standartlarına uygun hizmet görmeleri yanında Covid-19 konusunda eğitimlerini tamamlayıp sertifika alındı.
• Açık büfe sunumu yapılan her noktada elle temas ve maşa ile misafirlerin yiyecekle teması engellenerek, acık büfe önlerinde korumalı büfelerden mutfak personeli tarafından hazırlanan tabakların misafirlere sunumu sağlandı. • Restoranlarda masada muhafazalı ya da tek kullanımlık çatal- bıçak-kaşık, tek kullanımlık tuz-biberlikler kullanıma alındı.
• Havuzlar ve sahilde şezlonglar sosyal mesafe kuralına göre yerleştirildi.
• Animasyon aktiviteleri ve eğlence sunumlarından sosyal mesafe kuralına uymayan bire bir Showlar ve oyunlar kaldırıldı.
• Animasyon aktiviteleri ve eğlence sunumlarında oturma alanları sosyal mesafe kuralına uygun hale getirildi.
• Su topu, futbol gibi sosyal mesafe kuralına uymayan tüm aktiviteler yeni bir düzenlemeye kadar kaldırıldı.
• Mini club, lunapark hizmetleri açık alanda yapılıyor. Aktiviteler sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlendi.
• Nargile sunumu kaldırıldı.
• Spa, Fitness, Kuaförler ve Mini Clubde rezervasyon düzenine ve kullanım saatine ve hijyen uygulamalarına göre gerekli dezenfeksiyon yapıldıktan sonra misafir kabulü sağlandı.
• Spa salonunda bulunan “Buhar Odası” yeni bir düzenlemeye kadar kapatıldı.
• Kritik tüm alanlarda dezenfeksiyon uygulamaları için ULV ve benzeri dezenfektan cihazları alındı.
• Çalışanların maske, tıbbı eldiven, tek kullanımlık önlük, tek kullanımlık medikal tulum, yüz siperliği gibi KKD (Kişisel koruyucu Donanım) kullanımı sağlandı.
• Tesis ziyaretçilerinin Pandemi bilgilendirmesi ile ilgili çalışmalar tamamlandı.
• Misafirlerin, personelin, ziyaretçilerin, tedarikçilerin ve işletmeciler ile günü birlik tesise her türlü giriş yapan kişilerin ateşi ölçülerek kayıt altına alınıyor. Risk durumunda hazırlanmış acil eylem planı ve oluşturulan covid-19 uygulamaları için gerekli prosedürler hazırlandı.
• Genel alanlarda Covid-19 ve standart hijyen uygulamaları konusunda en az 3 dilde afiş, bilgilendirme yazıları ve aydınlatıcı sunumlara yer verildi.
• Mevcut Tehlikeli atık yönetimine tek kullanımlık kişisel koruyucu donanımların kullanım sonrası atılabilmesine yönelik gri çöp kutuları dağılımı yapıldı.
• Partnerlerimizin faydalı uygulama önerileri işletmeye uygun hale getirilerek misafirler ve çalışanlarımızın yararına sunuldu.
• Misafirlerin temasını en aza indirmek ve giriş işlemlerini hızlandırmak amacıyla web sitesi üzerinden giriş işlemlerini yapabilecekleri online check-in uygulaması hazırlandı.
• Ayrıca misafirlerimizin her türlü bilgiye ulaşabildikleri, arzu ve isteklerini iletmeleri yanında A’La Carte rezervasyonlarını yapabildikleri “Misafir İlişkieri Yönetimi” CRM(customer Relation Management) uygulaması hazırlandı.

Sizleri Çok Özledik.
En kısa sürede sizleri ağırlamayı ve tüm sevdikleriniz ile birlikte güzel zamanlar geçirirken görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Long Beach Hotels.

Long Beach Resort Hotel & Spa
Web Sitesine Hoş Geldiniz

Sanaltur Konsept

OTELİMİZ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Long Beach Resort Hotel & Spa kum/çakıl ve güzel plajlarıyla ünlü İncekum bölgesinde, denize sıfır, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, eğlence, dinlence ve aktivite sunuyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Akdeniz’in incisi Alanya’ya 20 km, şehir merkezine (Avsallar, Konaklı) 5 km, Antalya Havalimanına 90 km ve Gazipaşa/Alanya Havalimanına 60 km uzaklıkta bulunuyor.

Ultra her şey dahil hizmeti veren tesisimiz, 75.000 m2 alan üzerine kurulu 9 katlı bir ana bina ve bahçe içinde bulunan 48 Havuz Villa ve 24 Chalet’den oluşuyor. Toplam 800 odası ile size eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmayı bekliyor.

Ana Restaurantımızda sabah kahvaltısı -öğle ve akşam yemekleri, 3 A’ la Carte Restaurantımızda İtalyan, Meksika, Balık, Osmanlı ile farklı tatlara ev sahipliği yapıyor ve tatilinize lezzet katıyoruz.

Toplam 14 barımızdan dilediğiniz hizmeti alabilir, akşamüstü kahve ve atıştırmalıklarınız için coffee house’umuza bekleriz. Gününüzü plajda değerlendirmek isterseniz Snack Bar’ımız her türlü yiyecek ve içecekleriyle hizmetinizdedir. Gün içinde Beer Garden’da dinlenebilir, keyifle biranızı yudumlarken, fast food’un tadını çıkarabilirsiniz.

Zengin animasyon programımız, açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, deniz suyu havuzlarımız, 11 kaydıraklı Aquaparkımız, Korsan Gemimiz, tropikal ada kaydıraklı eğlence havuzumuz, Lunaparkımız, mini futbol sahamız, mini golf parkurumuz, tenis kortlarımız, plaj voleybol sahalarımız, 2 mini klübümüz ve açık-kapalı olmak üzere 2 diskomuzla sizin ve çocuğunuzun her saatinin dopdolu ve unutulmaz anılarla geçmesini sağlıyoruz.

Bedensel ve ruhsal açıdan rahatlamak için dilediğiniz zaman SPA ve fitness merkezimizden faydalanabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

ÖDÜLLERİMİZ