Long Beach Harmony Hotel & Spa
Web Sitesine Hoş Geldiniz

Sanaltur Konsept

OTELİMİZ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Rengarenk bir rüyaya hoşgeldiniz!

Uyandığınız hergünün farklı renkte olmasını ister misiniz?

Long Beach Harmony Hotel & Spa kum/çakıl ve güzel plajlarıyla ünlü İncekum bölgesinde, denize sıfır, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, eğlence, dinlence ve aktivite sunuyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Akdeniz’in incisi Alanya’ya 20 km, şehir merkezine (Avsallar, Konaklı) 5 km, Antalya Havalimanına 90 km ve Gazipaşa/Alanya Havalimanına 60 km uzaklıkta bulunuyor.

365 odadan oluşan, Ultra her şey dahil hizmeti veren tesisimiz, 26.000 m2 alan üzerine kurulu S şekli bir yapıya sahiptir.

Ana Restaurantımızda sabah kahvaltısı -öğle ve akşam yemekleri, 3 A’ la Carte Restaurantımızda Fransız, Türk ve Akdeniz ile farklı tadlara ev sahipliği yapıyor ve tatilinize lezzet katıyoruz.

Toplam 8 barımızdan dilediğiniz hizmeti alabilir, akşamüstü kahve ve atıştırmalıklarınız için vanilla cafe’mize bekleriz. Gününüzü plajda değerlendirmek isterseniz Snack Bar’ımız her türlü yiyecek ve içecekleriyle hizmetinizdedir.

Zengin animasyon programımız, açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, deniz suyu havuzlarımız, 11 kaydıraklı Aquaparkımız, Korsan Gemimiz, tropikal ada kaydıraklı eğlence havuzumuz, Lunaparkımız, mini futbol sahamız, mini golf parkurumuz, tenis kortlarımız, plaj voleybol sahalarımız, mini klübümüz, genç klubümüz ve açık-kapalı olmak üzere 2 diskomuzla sizin ve çocuğunuzun her saatinin dopdolu ve unutulmaz anılarla geçmesini sağlıyoruz.

Bedensel ve ruhsal açıdan rahatlamak için dilediğiniz zaman SPA ve fitness merkezimizden faydalanabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

ÖDÜLLERİMİZ